ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Spotkania

Foxfoto zaprasza na Dzień Otwarty

2018-06-19
0 komentarzy
12
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Foxfoto zaprasza na Dzień Otwarty
Wybierz się na Dzień Otwarty organizowany przez Foxfoto i przetestuj najnowsze gimbale FeiyuTech oraz obiektywy Laowa i akcesoria Saramonic

Firma Foxfoto – dystrybutor marek FeiyuTech, Laowa oraz Saramonic – wraz ze sklepem Proclub zapraszają na Dzień Otwarty, który odbędzie się w salonie Proclub w Krakowie przy ul. Masarskiej 8 (tuż przy Galerii Kazimierz) już w najbliższy piątek 22 czerwca 2018 r. w godzinach 11.00 – 17.00.

Podczas Dnia Otwartego będzie szansa zapoznania się ze stabilizatorami marki FeiyuTech, które zaprezentuje specjalista z firmy Foxfoto, a także sprawdzenia możliwości gimbali na sprzęcie demonstracyjnym lub własnym.

Ponadto będzie to doskonała okazja by poznać i przetestować pełną ofertę unikatowych obiektywów marki Laowa, w tym nowości: Laowa 9mm f/2.8 ZERO-D oraz Laowa 25mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro. Będzie można również przetestować mikrofony, rejestratory i inne produkty firmy Saramonic, co powinno szczególnie zainteresować filmowców i osoby zainteresowane profesjonalnym nagrywaniem dźwięku.

Dla wszystkich uczestników będzie przygotowany poczęstunek oraz specjalne oferty cenowe na produkty prezentowanych marek.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl