ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Przetestuj najnowsze gimbale na Dniu Otwartym FeiyuTech

Przetestuj najnowsze gimbale na Dniu Otwartym FeiyuTech
Wybierz się na Dzień Otwarty FeiyuTech. Dowiesz się wszystkiego na temat filmowania z użyciem gimbala

Chcesz wiedzieć jak w pełni wykorzystać możliwości nowoczesnych gimbali? Może zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego stabilizatora do swoich potrzeb? Zaznacz zatem w kalendarzu 10 października 2017 roku. Właśnie wtedy w salonie RobimyTV.pl przy ul. Wynalazek 2/U8 w Warszawie odbędzie się Dzień Otwarty FeiyuTech organizowany przez polskiego dystrybutora marki, firmę Foxfoto.

Od godziny 12:00 do 16:00 będzie można przetestować najnowsze modele FeiyuTech Alpha2000 i Alpha1000 kompatybilne z najpopularniejszymi w branży filmowej lustrzankami i bezlusterkowcami. Dostępne będą także gimbale G5 i WG2 do kamer sportowych oraz SPG i VimbleC, które pozwolą przekonać się, jak potężnym narzędziem w pracy może być nowoczesny smartfon.

Obecni na miejscu specjaliści odpowiedzą na pytania związane z tematem stabilizacji obrazu i podpowiedzą jak – przy pomocy poszczególnych gimbali – osiągnąć zamierzone efekty.

Aktualne informacje na temat wydarzenia znajdziesz na stronach: www.facebook.com/FeiyuTechPolska i www.facebook.com/robimytv

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl