ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Wydarzenia / Warsztaty

Samsung Photo Academy! - druga edycja warsztatów fotografii mobilnej

2016-07-18
29 komentarzy
186
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Samsung Photo Academy! - druga edycja warsztatów fotografii mobilnej
fot. Paweł Księżopolski
Zapraszamy do Łodzi wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem, by wzięli udział w bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!

Serwis Fotopolis.pl oraz firma Samsung zapraszają wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem do wzięcia udziału w drugiej edycji wyjątkowych, całodniowych i bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!

Po Warszawie przyszła pora na Łódź. Warsztaty odbędą się w sobotę 30 lipca w wyjątkowej przestrzeni Muzeum Książki Artystycznej. Tematem będzie fotografia mody oraz portret, a poprowadzi je fotograf, reżyser i wykładowca Akademii Fotografii - Paweł Księżopolski. W programie warsztatów przewidziano zarówno część teoretyczną jak i praktyczną. 


fot. Paweł Księżopolski
fot. Paweł Księżopolski

Każdy z uczestników będzie mógł korzystać z wyposażonych w 13-milionowe aparaty i jasne obiektywy smartfonów Samsung Galaxy A5 oraz najnowszego flagowca - Samsung Galaxy S7. Zaaranżowane sesje z modelką odbędą się z udziałem światła naturalnego oraz światła studyjnego - uczestnicy nauczą się, jak panować nad oświetleniem, aby odpowiednio fotografować modę.

Aby wziąć udział w warsztatach, należy do 26 lipca (do północy) wypełnić formularz zgłoszeniowy. Organizatorzy skontaktują się z wybranymi osobami telefonicznie.


fot. Paweł Księżopolski
fot. Paweł Księżopolski

Paweł Księżopolski

Fotograf mody i reżyser. Szlify zdobywał jako asystent Fabrice Dall’anese oraz Harry’ego Rankina przy sesjach min. dla Vanity Fair i Numero. W swojej twórczości koncentruje się głównie na fotografii mody, portrecie i beauty. Przed jego obiektywem stali min Plan B, Ellie Goulding, Andrea Bocelli, Maverick Sabre, Sienna Miller, znana min z Gry o Tron wnuczka Charliego Chaplina Oona Chaplin, czy legendarny kompozytor muzyki filmowej do filmów Luc’a Besson’a - Eric Serra, w Polsce min Natalia Przybysz, Tymon Tymański i inni.

Jego prace charakteryzuje dojrzałość, spójność i równowaga, na przekór modom fotografie te wyróżnia klasyczna harmonia. Brał udział w wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in. w Galerii Białej, Brain Damage gallery i innych. Jest autorem globalnych kampanii dla wiodących marek kosmetycznych. Publikuje w czasopismach w kraju i za granica. Współpracuje z agencjami na całym świecie. Od niedawna z powrotem w kraju, pracuje między Londynem a Warszawą.

fot. Paweł Księżopolski
fot. Paweł Księżopolski
fot. Paweł Księżopolski

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl