ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Inne

VSCO wprowadza obsługę RAW-ów Jan Wodziński

2016-12-08
1 komentarzy
23
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
VSCO wprowadza obsługę RAW-ów
Popularna, mobilna aplikacja VSCO do obróbki zdjęć doczekała się ważnej aktualizacji. Teraz program współpracuje z RAW-ami

Ciesząca się dużą popularnością apka już przed aktualizacją udostępniała amatorom fotografii spore możliwości edycji i udostępniania swoich prac. Presety wbudowane w aplikację - a także te, które możemy dodatkowo zakupić - są bardzo dobrej jakości i efektywnie symulują vintage'owy styl analogowej fotografii - nie było jednak możliwości obróbki "surowych" plików, tak, jak w konkurencyjnych programach - wraz z nową aktualizacją sytuacja się zmieniła.

Snapseed, Lightroom a teraz również i VSCO dołączyło do grona mobilnych aplikacji umożliwiających edycję plików RAW - i to nie tylko ze smartfona, ale także z "normalnych" aparatów fotograficznych. Nowa funkcja dostępna jest na razie dla użytkowników systemu iOS, ale wersja dla Androida ma pojawić się już niebawem.

Wraz z możliwością edycji plików RAW, w nowej wersji VSCO otrzymujemy także nowy silnik, który przyspiesza działanie aplikacji i sprawia, że wyniki wyszukiwania są trafniejsze. Kolejnym usprawnieniem jest dodanie nowej sekcji, w której znajdziemy najlepsze, wyselekcjonowane prace użytkowników programu. Pojawiła się także nowa, kosztująca 20 dolarów rocznie opcja subskrypcji, która umożliwia wcześniejszy dostęp do nowych filtrów. Skorzystanie z tej opcji możliwe jest po otrzymaniu zaproszenia - aby je zdobyć należy zapisać się na listę oczekujących użytkowników.

Więcej informacji znajdziecie na stronie vsco.co.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl