ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Photoshop, Felix, aplikacje mobilne - duża aktualizacja Adobe CC 2017 [wideo]

2016-11-03
8 komentarzy
52
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Photoshop, Felix, aplikacje mobilne - duża aktualizacja Adobe CC 2017 [wideo]
Najnowsza aktualizacja Adobe CC 2017 ujrzała światło dzienne. Jest sporo zmian w Photoshopie, oraz zapowiedziano Project Felix

Podczas gdy coroczna konferencja Adobe MAX trwa w najlepsze, producent wprowadził nowe, duże uaktualnienia swoich aplikacji. Spośród wielu programów, które doczekały się nowych wersji uwagę zwraca flagowy produkt firmy - Adobe Photoshop.

Nowy Photoshop zyskał sporo uaktualnień, lecz nie są to rewolucyjne zmiany. Ulepszono między innymi pracę filtra "Face-aware Liquify" służącego zmianie kształtu twarzy i jej poszczególnych elementów. Nowa aktualizacja umożliwia regulowanie poszczególnych parametrów rozłącznie - np. oddzielnie dla lewego jak i prawego oka.

Nowa wersja Photoshopa została wzbogacona także o nowy ekran startowy, który umożliwia rozpoczęcie pracy od szablonu (dostępne są w usłudze Adobe Stock), o interaktywną wyszukiwarkę poszczególnych funkcji, tutoriali oraz obrazów stockowych a także o 7 nowych pędzli autorstwa Kyle'a Webstera. Photoshop CC 2017 posiada również zaimplementowane czcionki Open SVG, ulepszone narzędzia zaznaczania i maskowania a także lepszą współpracę z Bibliotekami.

Aktualizacji doczekała się także wtyczka Adobe RAW, która w najnowszej wersji obsługuje stopniowanie nacisku w urządzeniach firm Wacom oraz Microsoft (model Surface Pro).

Wraz z aktualizacją swoich sztandarowych aplikacji, Adobe zapowiedziało wprowadzenie ciekawej nowości. Nowy program pod nazwą Project Felix ma umożliwić łatwe tworzenie wizualizacji 3D i łatwe komponowanie ich z płaskimi, dwuwymiarowymi obrazami. Felix ma sprawić, że osoby działające w branży kreatywnej będą pracowały łatwiej i wydajniej nie musząc uczyć się od podstaw obsługi skomplikowanych silników renderujących. Jest to niewątpliwie ciekawy projekt, który warto obserwować - więcej informacji na jego temat znajdziecie na tej stronie.

Adobe, aktualizując usługę Creative Cloud do najnowszej wersji nie zapomniał też o użytkownikach systemu Android. Do ich dyspozycji zostały oddane nowe aplikacje mobilne - Adobe Photoshop Sketch, Adobe Photoshop Mix a także Adobe Comp CC.

Aktualizacja oprogramowania jest już dostępna dla subskrybentów usługi Adobe Creative Cloud.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl