ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Metz WT-1 - system bezprzewodowego błysku z TTL Jan Wodziński

Metz WT-1 - system bezprzewodowego błysku z TTL
Firma Metz wprowadza na rynek bezprzewodowy transmiter WT-1T oraz odbiornik WT-1R do lamp błyskowych Canon, Nikon oraz Sony

Mimo ogłoszenia bankructwa dwa lata temu, marka Metz nadal próbuje utrzymać się na rynku. Jej oferta powiększa się teraz o rozwiązanie do bezprzewodowego sterowania i wyzwalania systemowych lamp błyskowych, które jednak do złudzenia przypomina produkt marki Pixel King. Zestaw sygnowany przez Metz składa się z dwóch elementów - transmitera WT-1T oraz odbiornika WT-1R. Moduł WT-1T może działać zarówno w trybie Master, jak i Slave - pełni wtedy rolę odbiornika.

WT-1T może kontrolować do trzech grup lamp błyskowych. Wbudowany w transmiter ekran LCD umożliwia łatwą zmianę trybu działania lamp, mocy ich błysku oraz innych funkcji. Moduły WT-1T oraz WT-1R zasilane są na dwie łatwo dostępne baterie AA a deklarowany przez producenta zasięg działania wynosić ma 100 metrów. Zestaw Metz WT-1 może być używany z lampami studyjnymi poprzez zastosowanie przewodu synchronizacyjnego.

Metz WT-1 dostępny będzie w pierwszym kwartale przyszłego roku w cenie 189,90 euro. System kompatybilny będzie z aparatami Canon, Nikon oraz Sony.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl