ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Phottix Indra 500LC - studyjny błysk zgodny ze sterowaniem Canon RT Jan Wodziński

Phottix Indra 500LC - studyjny błysk zgodny ze sterowaniem Canon RT
Phottix prezentuje odświeżoną wersję studyjnej lampy błyskowej z serii Indra - teraz kompatybilną z systemem radiowym Canon RT

Portfolio marki Phottix poszerzyło się o nową studyjną głowicę wyposażoną w sterowanie bezprzewodowe kompatybilne z najnowszym systemem Canon RT. Lampa posiada maksymalną energię błysku 500 Ws sterowaną w zakresie ośmiu stopni przysłony. Model 500LC jest także wyposażony w tryb High Speed Sync pozwalający na synchronizację z czasem migawki rzędu 1/8000 s, posiada także TTL oraz tryb stroboskopowy. Łatwą obsługę głowicy zapewnia wyświetlacz LCD.

Nowa lampa Phottix jest wyposażona w zewnętrzny akumulator litowo-jonowy przez co zdecydowanie zyskuje na mobilności. Wbudowany transmiter pozwala sterować nią zarówno za pomocą nadajnika Canon ST-E3, lampy błyskowej Speedlite wyposażonej w system RT a także poprzez wyzwalacz Phottix Laso, który obsługuje także inne lampy producenta niewyposażone w system RT co stwarza możliwość łączenia różnych modeli.

Wraz z lampą Phottix Indra 500LC w zestawie znajdziemy zewnętrzny akumulator (400 błysków z pełną mocą), ładowarkę, okablowanie, pokrowiec oraz 5-calowy reflektor.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl