ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

Fujifilm Instax - kwadratowa rewolucja Jan Wodziński

2016-09-20
3 komentarzy
19
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
Fujifilm Instax - kwadratowa rewolucja
Fujiflm zapowiedziało wprowadzenie na rynek nowego, kwadratowego formatu wkładów Instax

Coraz to nowsze premiery sprzętu do fotografii natychmiastowej sprawiają, że można odnieść wrażenie zaciekłej walki między producentami. Zapowiedź czarno-białych wkładów Instax mini, które będą dostępne od października, debiut Leiki na rynku - w świecie "polaroidopodobnej" fotografii dużo się dzieje. Tym razem firma Fujifilm zaskoczyła nas wprowadzeniem na rynek zupełnie nowego formatu wkładów swojej produkcji.

Obok szerokich wkładów "Wide" i małych "Mini" wiosną przyszłego roku w sprzedaży pojawią się wkłady kwadratowe "Square". Rozmiar zdjęcia będzie wynosił 85.6 mm × 72 mm natomiast samego obrazka 62mm × 62mm.

Wraz z zapowiedzią nowego filmu natychmiastowego Fujifilm ogłosiło, że trwają prace nad nowym aparatem, który umożliwi robienie kwadratowych zdjęć. Na razie nie znamy szczegółów, ale czekamy na to urządzenie z niecierpliwością.

Jan Wodziński

Miłośnik polskich gór i dobrego, najczęściej wysokokalorycznego jedzenia. Odnajduje piękno w każdej ze sztuk, lecz najbardziej pociąga go fotografia - w szczególności modowa i portretowa. Jest fanem nowoczesnych technologii, który z sentymentem patrzy na analogową przeszłość.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl