ULUBIONY KIOSK - PRZEJRZYJ I ZAMÓW WERSJA MOBILNA

Strefa sprzętu / Fotonews

PortraitPro Body - edycja portretów jeszcze łatwiejsza

2016-08-29
0 komentarzy
15
Facebook Google Wykop Twitter Pinterest
PortraitPro Body - edycja portretów jeszcze łatwiejsza
Wydany przez Anthropics Technology program PortraitPro Body jeszcze bardziej ułatwi edycję portretów

Zaawansowana edycja portretów jest zjawiskiem niezwykle popularnym w branży, lecz niewątpliwie jest także dosyć kontrowersyjna. "Liftingowanie" sylwetek było już tematem wielu wypowiedzi i zapewne będzie tak dalej, tym bardziej, że na rynku pojawia się coraz to nowsza gama programów służących w tym celu - nawet popularne narzędzie "Liquify" wbudowane w Photoshopa zyskało po ostatniej dużej aktualizacji opcje zaawansowanej korekty wyglądu twarzy. PortraitPro Body ma uczynić tego typu modyfikacje jeszcze łatwiejszymi.

PortraitPro Body posiada interfejs oparty w głównej mierze o różnorodne suwaki. Producent oczywiście pozostawił możliwość korekty punktowej aby dopracować szczegóły retuszowanej przez nas fotografii, całość obsługi programu ma opierać się jednak na szybkości i intuicyjności interfejsu. Nowe oprogramowanie pozwoli między innymi na zmianę kształtu sylwetki, skorygowanie wad postury czy też wszelkich niedoskonałości skórnych. Jak deklaruje producent, algorytmy wbudowane w program oparte są na badaniach naukowych na temat budowy ludzkiego ciała. 

PortraitPro Body dystrybuowane będzie w dwóch wersjach - Standard (samodzielnej) w cenie 39,95 dolarów oraz droższej wersji Studio, która może działać jako wtyczka do Lightrooma i Photoshopa. Umożliwi ona także pracę z plikami RAW oraz zmianę przestrzeni kolorystycznej - za tę wersję programu zapłacimy 59,95 dolarów. Możliwe jest także pobranie darmowej wersji trial. PortraitPro Body jest kompatybilny zarówno z systemem Windows jak i Mac OS. Więcej informacji można znaleźć na stronie programu.

Serwisy specjalne
Partnerzy

 

 

 

Digital Camera Polska
Wydanie na tablet:
Tablet
App Store Google Play
Wydawca
AVT-Korporacja Sp. z o.o.

AVT Korporacja
Sp. z o.o.

ul. Leszczynowa 11
03-197 Warszawa

tel.: 22 257 84 99
fax.: 22 257 84 00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
avt.pl
ulubionykiosk.pl